Vajza në Brrakë të Tiranës puth dhe përkëdhel kotelen 2 muajshe, më pas e përplas për muri derisa ngordh

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 22.09.2022, 15:26

Keqtrajtimi i kafshëve në Shqipëri është kthyer në një problem që nuk po gjen zgjidhje.

Janë të shumta ato raste ku qytetarë të thjeshtë, por edhe personazhe me famë janë parë duke dhunuar kafshët, kryesisht qentë dhe macet.

Ndërkohë së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një video me pamje tejet të rënda.

Siç shihet një zonjë në Brrakë të Tiranës puth dhe përkëdhel kotelen 2 muajshe.

Më pas, shihet që e përplas për muri brenda në pallat derisa ngordh.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit