Shfrytëzonte vajza për prostitucion, i riu në Tiranë i paguante me para false ose kokainë

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 22.09.2022, 08:54

Policia e Tiranës ka arrestuar një të ri në kryeqytet, konkretisht në zonën e Kombinatit.

Djali ende i paidentifikuar për mediat shfrytëzonte vajza për prostitucion.

Mësohet se i riu i paguante ato me para false, ku në disa raste ka përdorur paund fals.

Sipas policisë i riu kishte raste paguante vajzat edhe me doza kokaine.

Veç djalit, policia ka rrestuar edhe një vjazë që shfrytëzohej për prostitucion dhe një person tjetër që shpërndante kokainë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit