Shakira flet për herë të parë pas ndarjes nga Gerard Pique: Periudha më e errët e jetës sime

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 22.09.2022, 07:14

Kanë kaluar tre muaj që kur Shakira bëri me dije se dashuria për Gerard Pique ka marrë fund.

Pas kaq muajsh ndarje, këngëtarja 45-vjeçare ka folur për herë të parë për ndarjen nga futbollisti 35-vjeçar.

“Kam qëndruar e heshtur dhe thjesht jam përpjekur t’i përpunoj të gjitha,” u shpreh Shakira.

Shakira, e cila ka dy djemë Milan, 9 vjeç dhe Sasha, 7 vjeç, me Gerard tha se kjo është periudha më e errët e jetës së saj.

Këngëtarja e “Hips Don’t Lie” po bën çmos që fëmijët e saj mos ta vuajnë ndarjen e Shakirës dhe Gerard.

Në fillim të qershorit, Shakira dhe Gerard, të cilët du lidhën në 2011, konfirmuan së bashku ndarjen e tyre.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit