Pike e tradhëtoi Shakirën me mikeshën e saj të ngushtë

Shkruar nga: Enea Prenjasi | Publikuar më: 20.09.2022, 23:04

Në Spanjë vazhdon të flitet ende për divorcin mes Zherard Pike dhe Shakirës.

Së fundmi, gazetari Jordi Martin raporton nga burimet e tij konfidenciale se në vitin 2012, Pikue kishte një lidhje me supermodelen izraelite Bar Refaeli.

Kjo e fundit është njohur edhe si një nga mikeshat më të ngushta të Shakirës.

Kujtojmë që marrëdhënia e Shakirës me yllin spanjoll të futbollit filloi në vitin 2011, një vit pasi u takuan për herë të parë kur ajo publikoi këngën e saj të suksesshme të Kupës së Botës “Waka Waka” .

Ata konkretizuan lidhjen e tyre madje lindën dhe fëmijë, por gjithçka u shkatërrua para disa muajsh, kur këngëtarja zbuloi tradhëtitë e lojtarit të Barcelonës dhe i dha fund marëdhënies me të.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit