Armando Broja projektohet titullar nga trajneri i ri i Chelseat

Shkruar nga: Enea Prenjasi | Publikuar më: 20.09.2022, 08:42

Me largimin e Tomas Tuhelit nga drejtimi i Chelseat dhe me ardhjen e trajnerit të ri, Graham Poter, sulmuesi shqiptar, Armando Broja ka shumë shanse që ta nisë si titullar ndeshjen e ardhshme në Premier League.

Sipas “The Sun”, trajneri Poter është shumë i entuziazmuar nga ajo që po tregon Broja në stërvitje dhe i ka thënë stafit se lojtari shqiptar është shumë i përshtatshëm për sistemin e lojës që ka në mendje.

Gjithashtu edhe paraqitja e fundit e 21-vjeçarit ndaj Salcburgut ishte tepër pozitive.

Kujtojmë që deri tani sulmuesi i Kombëtares ka luajtur gjithsej shtatë ndeshje me blutë, të gjitha si zëvendësues, qoftë në kampionat apo edhe në Champions.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit