Cufi Koka paraqitet në burg për ta vuajtur dënimin

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 16.09.2022, 18:18

Ngjarja që ndodhi në Sheshin “Skënderbej” në Shkup ku i akuzuari për gjuajtje me armë Isuf Koka është vetë lajmëruar në burgun e Shutkës për të vuajtur dënimin me burg, mëson “A1on". Duke qenë se ka kaluar mbi dy muaj në paraburgim, si dhe në arrest shtëpiak, po aq do të qëndrojë në burgun e Shutkës.

Këtë e ka konfirmuar edhe Filip Andov, drejtor i burgut të “Shutkës”.

“Personi është lajmëruar dhe vendosur në repartin e pritjes së burgut” – deklaroi Andonov.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit