U dëmtua në fillim të kampionatit, Lukaku rikuperohet nga dëmtimi

Shkruar nga: Enea Prenjasi | Publikuar më: 16.09.2022, 18:01

Interi ka marrë sot një lajm fantastik që padyshim do ndikojë te morali i skuadrës për vazhdimësinë.

Romelu Lukaku është kthyer në stërvitje me zikaltërit pas dëmtimit që pësoi pak javë më parë.

Belgu nuk është ende gati për ndeshjen e fundjavës, por do jetë gati pas pak ditësh.

30-vjecari nuk është grumbulluar nga Belgjika per ndeshjet e Ligës së Kombeve, për ti dhënë mundësinë të riaftësohet plotësisht.

Ai do jetë në dispozicion të Inzagit pas ndeshjeve të Kombëtareve.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit