Vetura e shtetit godet motoçiklistin në Mitrovicë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 15.09.2022, 08:44

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Zhabar në Mitrovicë. Vetura e përfshirë në këtë aksident është veturë zyrtare. Siç raporton gazeta Sinjali, bëhet fjalë për një veturë zyrtare të Ministrisë së Punëve të Brendshme, që u përfshi në këtë aksident bashkë me një motoçikletë.

Shoferi i veturës zyrtare dyshohet se ka goditur çiklistin, me ç’rast ky i fundit ka pësuar lëndime dhe ka marrë trajtim mjekësor në spital.

Aksidenti dyshohet se është shkaktuar pasi vetura zyrtare ka tejkaluar çiklistin dhe gjatë kësaj kohe e ka goditur, duke shkaktuar edhe dëme materiale në automjete.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit