Rikthehet sonte magjia e Champions League, vëmendja te Bayern-Barcelona

Shkruar nga: Enea Prenjasi | Publikuar më: 13.09.2022, 09:56

Rikthehet sonte në mbrëmje magjia e Champions League. Ky kompeticion do të vijojë të zhvillojë ndeshjet e dyta të fazës së grupeve me 7 sfida në mbrëmje.

Vëmendja totale do të jetë te finalja e parakohshme, Bayern Mynih-Barcelona, e cila do të luhet në stadiumin “Allianz Arena” në orën 21:00.

Ndërkaq në orën 18:45, Interi do të kërkojë fitoren e parë në këtë edicion të Champions-it në një transfertë të vështirë ndaj Viktoria Plzen në Çeki.

Këto janë të gjitha ndeshjet e sotme:

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit