Messi nuk ia pason topin, reagon Hakimi

Shkruar nga: Enea Prenjasi | Publikuar më: 11.09.2022, 21:48

Achraf Hakimi ka folur së fundmi për marëdhënien e tij me Lionel Messin.

Flitet se Lionel Messi refuzon të pasojë topin te disa lojtarë të PSG-së, mes tyre edhe Achraf Hakimi, por ky i fundit nuk mendon njësoj.

Madje ai thotë se edhe nëse argjentinasi s’ia pason ndonjëherë topin, ai beson në vendimin e tij.

Anësori tha:

Kur kërkoj topin dhe Messi nuk ma pason atë, është për shkak se ai ka parë se ka ndonjë lojtar tjetër që mund t’ia pasojë. Ky nuk është problem. Kështu bëri në ndeshjene fundit pasimin për Neymar dhe ne morëm tri pikët."

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit