Tiranë/ Vajza del komplet e zhveshur te Selvia

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 10.09.2022, 21:18

Ditën e sotme qytetarët në Tiranë pranë zonës së Selvisë, janë përballur me një skenë të pazakontë. Një vajzë e re komplet e zhveshur, po qëndronte në afërsi të kësaj zone në trotuar.

Nuk dihet saktësisht nëse vajza është shqiptare apo e huaj, por në video duket se si një qytetare i sjell një fustan për t’u veshur.

Por vajza e refuzon duke e hedhur në tokë dhe më pas godet fustanin me këpucë.

Në vendngjarje nuk u pa të vinte policia apo ambulanca, dhe nuk dihet nëse vajza ka patur ndonjë problem psikologjik apo ishte në varësinë e ndonjë substance narkotike.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit