Shtatori vjen me super oferta pushimesh

Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 10.09.2022, 16:19

Zgjatni kënaqësinë tuaj verore në vendin e përsosur të pushimeve dhe përfitoni një ofertë ekskluzive për muajin shtator!

Shijoni qëndrimin më të mirë familjar me dhomën extra falas, lodra për fëmijë dhe një mori detajesh të veçanta në zemër të Budvës, mes peizazheve të bukura në Dukley Gardens.

Zbuloni këtë kompleks rezidencial me pesë yje buzë detit, vendndodhjen turistike të lakmueshme në Mal të Zi, që krenohet me rezidencat me pesë yje buzë plazhit dhe një hotel butik me pamje mahnitëse të qytetit të vjetër të Budvës dhe ishullit të Shën Nikollës, si dhe shërbime dhe lehtësira unike që përfshijnë : marina luksoze e jahteve, plazh privat, ngrënie private, pishinë me ngrohje infinity, klub për fëmijë, qendra krijuese "Open HeArt Studio", studio Wellness me pilates dhe palestër, klinikë dentare private dhe një vend për të rimbushur me të vërtetë veten.

Ofertë speciale për lexuesit dhe ndjekësit e JOQ

Rezervoni rezidenca me dy dhoma gjumi me çmimin e rezidencave me një dhomë gjumi ose rezidenca me tre dhoma gjumi me çmimin e rezidencave me dy dhoma gjumi.

Oferta përfshin:

 • Upgrade i garantuar – dhomë shtesë
 • Pije për mirëseardhje
 • Mëngjesi i përditshëm
 • Shezlonget në një nga plazhet dhe restorantet tona private
 • Akese në pishinën e hapur Infinity
 • Akses në Harmonia Wellbeing nga Dukley
 • Varkë me taksi falas për në Dukley Marina në qytetin e vjetër
 • Aksesi falas në Kids Playroom për të vegjlit tuaj

Ju do të kualifikoheni për këtë ofertë nëse përmendni kodin e rezervimit September Offer sapo të telefononi +382 69 17 00 01 ose shkruani në [email protected] për të rezervuar qëndrimin tuaj të përsosur!

Në Dukley ju do të keni një përvojë të jashtëzakonshme pushimesh. Ky është vendi ku çdo gjë që ju vjen në mendje do të vijë në jetë. Është vendi ku mund të relaksoheni dhe të rigjeneroni energjitë tuaja. Ky është Mesdheu i Ri.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit