Arrestohet vrasësi që i mori jetën vëllait dhe kunatës, duke lënë 3 fëmijë jetimë

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 30.08.2022, 19:07

Është arrestuar pak momente më parë autori i ngjarjes së rëndë të ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Islam Alla” në Tiranë.

Arsen Muskurti raportohet se është kapur në afërsi të rrugës“5 maji” në Tiranë. Ai vrau të vëllanë e tij Dritan Muskurti dhe kunatën, Nora Muskurti pasditen e sotme pas një konflikti pronësie.

Me këtë akt të rëndë, ai la 3 fëmijë jetimë të cilët do të rriten pa nënë e pa baba.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit