Zbulohen emrat e protagonistëve në vrasjen që tronditi Tiranën

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 30.08.2022, 17:39

Ngjarja e rëndë që ndodhi pak minuta më parë në rrugën “Islam Alla” tronditi opinionin e kryeqytetit pasditen e sotme.

Një person i mori jetën vëllait të tij dhe kunatës për një konflikt pronësie. Mësohet se fillimisht palët u konfliktuan në mjediset e një lokali dhe më pas krimi u krye pranë mjediseve të një agjensie pronash.

Ndërkohë zbulohen edhe emrat e protagonistëve. Vrasësi dyshohet të jetë Arsen Muskurti ndërsa emrat e viktimave janë Dritan Muskurti dhe e shoqja Nora Muskurti.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit