E ngacmoi në rrugë, fierakja “bën për një lek” maniakun

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 25.08.2022, 21:50

Ndodh shpesh që nëpër rrugët e Shqipërisë gjenden shumë maniakë që ngacmojnë femrat të cilat janë duke kaluar në rrugë. Shpesh këto veprime ngelin të pa denoncuara. Por ndodh ndonjë herë edhe e kundërta.

Në videon që do të shikoni më poshtë, një maniak ngacmon një vajzë në një park të Fierit. Vajza nuk e lë me kaq por i kthehet burrit duke e bërë “për një lek” në mes të rrugës.

Madje ajo përballet me të edhe duke e sulmuar dhe duke e kërcënuar se do ta denoncojë në polici. Sipas qytetarëve ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme.

Ndiqni në vijim videon.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit