Makina kthehet me rrota përpjetë në Tiranë/ Kalimtarët nxjerrin vajzën shofere nga mjeti

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 20.08.2022, 19:50

Një tjetër aksident ka ndodhur pak momente më parë në Shkozë të Tiranës. Sipas dëshmitarëve pranë vendngjarjes, një automjet tip “Peugeot” u kthye përmbys në afërsi të rreth-rrotullimit të Shkozës.

Mjeti drejtohej nga një vajzë e re. Në video tregohet momenti kur kalimtarët e rastit nxitojnë të nxjerrin vajzën nga makina të cilën më pas e mori ambulanca.

Aksidente të tilla po ndodhin shpesh së fundmi duke vënë në dyshim se si autoritetet lëshojnë patentat në Shqipëri.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit