Xhamat e makinave të bëra “copash”, shqiptari ngel pa mend nga breshëri në Itali

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 19.08.2022, 20:52

Një emigrant shqiptar në Itali ka mbetur pa fjalë ditën e sotme pas një rrebeshi të furishëm breshëri që ra në Casamassima të Barit në Itali.

Qytetari ka dërguar foto dhe video ku dëmi i shkaktuar nga breshëri duket qartë.

Xhami i parë i makinës së tij është bërë gati “copash” nga plasaritjet e mëdha për shkak të breshërit.

Ndërkohë nga fotot duket se kokrrat e rëna janë të një madhësie të konsiderueshme.

Qytetari ka dërguar edhe një video ku sqaron situatën.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit