Pushimet e ëndrrave në një vend magjepsës

Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 08.08.2022, 11:58

Pushimet tuaja të ëndrrave janë kaq pranë jush!

Dukley Hoteli & Resorti Magjepsës me 5 yje shtrihet në kopshtet e thurura të gadishullit Zavala me një pamje të pakufishme në të gjithë Rivierën e Budvës, vendndodhjen turistike më të dëshiruar në Malin e Zi fqinj.

Me tre plazhe private, pishinë Infinity dhe katër restorante, ju mund të ikni nga përditshmëria për një fundjavë dhe të futeni në botën e kënaqësisë dhe mjedisit magjepsës ku vera ngjyroset me nuanca të ndryshme.

Ofertë speciale për të gjithë lexuesit tanë 😍

 • 25% zbritje në tarifat e Barit
 • Akses në tre plazhe private
 • Akses në pishinën Infinity
 • Akses në palestër
 • Klubi i fëmijëve për të vegjlit

Ju do të përfitoni nga kjo ofertë nëse përmendni kodin sekret të rezervimit DUKLEY WEEKEND GETAWAY sapo të telefononi +382 69 17 00 01 ose shkruani në [email protected] për të rezervuar qëndrimin tuaj të përsosur!

Hotel HARMONIA – ATY KU FOKUSI ËSHTË TE MIRËQENIA JUAJ

Shijoni horizontet e pafundme blu të detit Adriatik nga dhomat e bollshme dhe me diell të Hotel Harmonia by Dukley, perfekte për një arratisje fundjave në Budva.

Filloni ditën tuaj në Harmonia Cafe me një mëngjes të mrekullueshëm ku shërbehen ëmbëlsira të pjekura nga Dukley Patisserie dhe më pas plotësoni vërtet veten në Harmonia Wellbeing by Dukley.

Ofertë speciale për të gjithë lexuesit tanë

 • Upgrade falas
 • Akses falas në palestër brenda Harmonia Wellbeing nga Dukley
 • Akses falas në Klubin e Fëmijëve
 • Check out vonë

Ju do të kualifikoheni për këtë ofertë nëse përmendni kodin sekret të rezervimit HARMONIA WELLBEING sapo të telefononi +382 69 160 004 ose shkruani në [email protected] për të rezervuar qëndrimin tuaj të përsosur!

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit