Tragjike në Korçë! Makina përplas për vdekje këmbësorin në rrugë

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 06.08.2022, 11:26

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë. Mësohet se një makinë ka përplasur një këmbësor në afërsi të fshatit Lumalas, në aksin Korçë-Pogradec. Për shkak të plagëve të marra këmbësori ende i paidentifikuar ka humbur jetën në vendngjarje.

Pritet njoftimi i policisë për më shumë detaje rreth kësaj ngjarje të rëndë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit