Kasami: Shumë shpejt fillon iniciativa e ndryshimit të emrave

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 05.08.2022, 22:13

Në ambientet e komunës së Tetovës, sot u nënshkrua memorandum mes Komunës së Tetovës dhe Akademisë Shqiptare në RMV, në lidhje me iniciativën e ndryshimit të emrave të rrugëve, shkollave etj.

Kasami deklaroj se mbështet fuqishëm këtë iniciativë dhe se është në kontakt me të gjithë institucionet deri në realizimin e kësaj iniciative.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit