Aksident në autostradë në segmentin në Fushë-Kosovë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 05.08.2022, 19:30

Aksident në autostradë në segmentin në Fushë-Kosovë, krijohen kolona të gjata.

Një aksident trafiku ka ndodhur në autostradë në afërsi të Fushë Kosovës.

Në foto nga aksidenti, ku shihen edhe kolona ta gjatë të automjeteve. Në vend ngjarje shihet edhe autoambulanca.Nuk dihet nëse ka të lënduar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit