Kjo grua ka lindur 12 fëmijë/ Lindi 11 djem derisa të bënte vajzën

Shkruar nga: A Gjoni | Publikuar më: 05.08.2022, 18:35

Disa prindër janë të prirur të kenë një djalë dhe një vajzë, por një nënë e re e ka çuar këtë sfidë në ekstrem.

Alexis Brett, 42 vjeç, lindi dhjetë djem radhazi dhe nëse nëna të tjera do të kishin dhënë dorëheqjen dhe do të kishin hequr dorë deri, ajo me burrin e saj vazhduan të përpiqeshin për një vajzë.

Ajo u lehtësua kur një eko zbuloi se fëmija i saj i 11-të do të ishte vajzë dhe në vitin 2019 foshnja Cameron u mirëprit në familje dhe që atëherë Alexis ka lindur edhe një djalë tjetër të quajtur Orran.

Por Alexis dhe partneri i saj, 47-vjeçari David, një ish-shofer treni, nuk u ndalën me kaq dhe tani ata janë në pritje të fëmijës numër 13, dhe për fat, është sërish vajzë.

Tani Alexis, e cila është një nënë që qëndron në shtëpi, thotë se është ngopur dhe fëmija i saj i 13-të do të jetë i fundit që do të lindë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit