Batinca pa ujë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 05.08.2022, 11:18

Për shkak të një defekti rrugor, pa ujë sot do të jenë konsumatorët të Batincës, informon NP Ujësjellësi dhe Kanalizimi – Shkup.

Furnizimi me ujë do të jetë në ndërprerje nga ora 10.30 deri në riparimin e defektit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit