Aksident trafiku në Veternik

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 04.08.2022, 19:41

Një aksident trafiku ka ndodhur në lagjen Veternik.

Nga pamjet shihet se janë përplasur një taksi dhe një veturë e tipit Reno.

Deri tani nuk dihet për të lënduar.

Edhe pse policia shihet në vendin e ngjarjes, Insajderi ka provuar të kontaktojë por të njëjtit nuk janë përgjigjur.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit