Policia lufton me shitësit e petullave

Shkruar nga: A Gjoni | Publikuar më: 04.08.2022, 18:38

Pasi sekuestro 2-3 skafe për show, Policia e Shtetit ka nisur ndjekjen e kriminelëve të vërtetë që thyejnë ligjin.

Janë pikërisht shitësit ambulantë në plazhet e Durrësit që thyejnë ligjin në mënyrë flagrante dhe vënë në rrezik jetën e pushuesve. Këta persona që ndiqen me vrap nga efektivët janë kriminelët e vërtetë të këtyre ambienteve. Ata duhen persekutuar duke ushtruar terror në masë.

Në një video të fundit të mbërritur për JOQ Albania, shihet se si policët ndjekin shitësit e petullave për t’i marrë mallin.

Për të parë videon mund të klikoni këtu.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit