Sherr mes dy të rinjve në Korçë, plagoset me thikë 24-vjeçari

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 04.08.2022, 15:31

Një sherr ka ndodhur ditën e sotme mes dy personave në fshatin Vërdovë që ka degraduar në goditjen me thikë të një 24-vjeçari me iniciale K.C.

Autori i konfliktit është një 20-vjeçar me iniciale B.V. Dy banorë të fshatit, u përfshinë në konflikt ku për pasojë i riu ka plagosur 24-vjeçarin.

I plagosuri me thikë ndodhet aktualisht në spital dhe është nën kujdesin intensiv të mjekëve.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit