Ekskluzive/ Bled Çuçin nuk e pj*rdh askush, filmohet tani gomonia në Borsh brenda bovave kufizuese

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 03.08.2022, 19:04

Policinë e “vaj-palmistit” Bledi Çuçi duket se në realitet nuk e pjerdh askush. Përtej propagandës mediatike se gjoja policia ka marrë masa për ndalimin e mjeteve lundruese në breg, rezulton se në të vërtetë askush nuk do t’ia dijë për policinë e aq më pak për ekspertin e vajit të palmës, Bled Çuçi.

Këtë e tregojnë më së miri disa foto të mbërritura pranë redaksisë së Joq Albania ku në këto momente raportohet se një gomone e madhe është futur brenda bovave kufizuese në Borsh dhe asnjë polic nuk i thotë asgjë. Ju si e komentoni?

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit