Rrahje brutale mes 7 personave

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 03.08.2022, 18:30

Mbrëmjen e së martës, disa persona në moshë mjaftë të re janë përleshur me njëri-tjetrin.

Siç shihet në videon e publikuar, kjo përleshje fizike është shkaktuar mes 7 personave.

Ende nuk dihet se në cilin qytet të Kosovës ka ndodhur kjo përleshje.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit