Përplasen dy kamionë në Veles, vdes një person

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 31.07.2022, 16:41

Është konfirmuar një viktimë nga aksidenti i djeshëm mes dy kamionëve në fshatin Izvori të Velesit.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 08:15 në afërsi të vendit të quajtur “Vranovski anovi”, mes dy kamionëve “TAM”, me targa të Velesit.

“Në aksident lëndime të rënda ka pësuar I.J., të cilat i janë konstatuar në Kompleksin Klinikë “Nënë Tereza”, ku ka ndërruar jetë pas plagëve të marra”, thuhet mes tjerash në njoftimin e MPB-së.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit