Aksident i rëndë në Burrel, makina përplas vajzën 7-vjeçare

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 29.07.2022, 19:53

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur pak momente më parë në Burrel. Sipas dëshmitarëve nga vendngjarja mësohet se një automjet ka aksidentuar një vajzë të mitur me moshë rreth 7-vjeç. Nuk dihen ende rrethanat dhe detajet e aksidentit, por nga foto e dërguar nga dëshmitari shikohet se si vendi është rrethuar dhe ka mbërritur policia.

Vijon...

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit