Shkëlqen Kristjan Asllani, shënon gol me Interin

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 16.07.2022, 22:43

Kristjan Asllani duket se ka gjetur veten në ekipin e Interit dhe po shkëlqen ende pa filluar sezoni.

Së fundmi shqiptarii realizoi golin e barazimit në minutën e 59′ të ndeshjes, ndaj Monacos në miqësoren që po zhvillohet në Itali.

Duket se Asllani ka fituar besimin e tranjerit dhe sezonin do e fillojë në formacion të parë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit