Aksident në Tiranë-Durrës/ Dy të plagosur, 12 dhe 14 vjeç

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 03.07.2022, 00:54

Një aksident i rëndë është regjistruar së fundmi në aksin Tiranë-Durrës. Dy makina ja ë përplasur me njëra tjetrën dhe njëra prej tyre ka përfunduar në kanal.

Deri më tani raportohet se janë plagosur dy të mitur 12 dhe 14 vjeç.

Ndihmën e parë ua kanë dhënë kalomtarët e rastit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit