Gjyshi vlonjat lë pa fjalë “çunat” e rinj, me motor sportiv në mes të Vlorës

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 02.07.2022, 21:02

Mosha jo domosdoshmërisht është një faktor pengues për të gjithë ata që në shpirt ndihen të rinj. Kjo vlen sidomos për këtë gjysh vlonjat i cili pavarësisht moshës është parë në rrugët e qytetit të Vlorës duke drejtuar një motor sportiv. Gjyshi ndërkohë i jep edhe një leksion të gjithë të rinjve pasi duket se zbaton edhe masat e sigurisë. Nga foto duket se ai ka vendosur edhe kaskën mbrojtëse, e cila siç dihet nuk para përdoret nga të rinjtë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit