Aktorja turke martohet me basketbollistin me origjinë shqiptare, i thonë “PO” njëri-tjetrit në Ohër

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 02.07.2022, 11:15

Kush e ka parë serialin “Hercai” s’ka dyshim që njeh edhe aktoren Ebru Şahin, e njohur në rolin kryesor të Rejanit në telenovelën në fjalë.

Pas fejesës, aktorja turke dhe basketbollisti me origjinë shqiptare nga Ohri, Cedi Osman kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. ceremonia është mbajtur në Ohër, vendlindja e basketbollistit.

Festa u mbajt me një varkë në liqen, ku çifti me të ftuarit u argëtuan të shoqëruar me muzikë turke e maqedonase.

Ata do të mbajnë dhe një tjetër dasmë në Çeşme më 7 korrik.

28-vjeçarja dhe 27-vjeçari janë parë shumë të afruar dhe të lumtur me njëri-tjetrin.

Minuta e fundit: U martuan Ebru Şahin dhe Cedi Osman! Nuk kam parë kurrë një nuse të tillë! Ebru Şahin u magjeps me të bardha! Ja fotot e para nga dasma...

Minuta e fundit: U martuan Ebru Şahin dhe Cedi Osman! Nuk kam parë kurrë një nuse të tillë! Ebru Şahin u magjeps me të bardha! Ja fotot e para nga dasma...

Minuta e fundit: U martuan Ebru Şahin dhe Cedi Osman! Nuk kam parë kurrë një nuse të tillë! Ebru Şahin u magjeps me të bardha! Ja fotot e para nga dasma...

Ebru Şahin dhe Cedi Osman u martuan

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit