Tjetër sherr pas sharjeve në Tik-Tok/ Grupi i Stresit gjakos anëtarin e TBA-së

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 02.07.2022, 01:06

Një tjetër sherr është regjistruar së fundmi mes reperëve. Mësohet se grupi i reperit Stresi ka dhunuar keq anëtarin e TBA, i njohur si BMT.

Stresi ka postuar një foto në instastory ku BMT shihet komplet i gjakosur në fytyrë.

Anëtari i TBA, e ka sharë disa herë Stresin në rrjetet sociale dhe ky i fundit ishte zotuar se do e dhunonte.

BMT, më së shumti filloi të ofendonte Stresin, pasi sipas tij, reperi nuk po mbronte mjaftueshëm Cllevio Serbianon.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit