U rrah keq nga tre persona, KEB-ja: Shoku më nxorri në pritë, isha me dashnoren!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 02.07.2022, 00:39

KEB-ja ka reaguar së fundmi për sherrin ku ai u përfshi. Personazhi i njohur i rrjeteve sociale u dhunua keq nga tre persona.

Ai ka thënë në një video live se u nxorr në pritë nga një shoku i tij, teksa ishte me të dashurën.

Sipas tij ka disa qepje në kokë.

KEB-ja thotë:

U nxora në pritë nga shoku im, isha me dashnoren. Duan te me ulin poshte. Shokët e mi kanë marrë nga 1 mijë euro.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit