Çmendet 30-vjeçarja, u tregon gjoksin dy djemve të mitur

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 02.07.2022, 00:12

Kylie Strickland, 30 vjeç, nga LaGrange, Georgia, u arrestua nga Policia të enjten.

Ajo u akuzua për pornografi në Internet dhe shfrytëzim të fëmijëve, që është një krim, i cili dënohet shumë rëndë.

30-vjeçarja, e cila i ka bërë private të gjitha llogaritë e saj, thuhet se ekspozoi gjoksin e saj në një mënyrë 'provokuese' ndaj dy djemve të rinj në Tik-Tok.

Ylli i TikTok kishte veshur bikini rozë, kur kapi pjesën e poshtme të bluzës së saj dhe i provokoi dy djemtë.

I çuditshëm ishte fakti se ajo u shpreh që fëmijët nuk e kanë për herë të parë këtë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit