Kris arma në Mirditë, ka të plagosur

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 01.07.2022, 22:53

Një 51-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Mirditë. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në autostradën Rrëshen -Kukës, në Fan, Mirditë pas një konflikti të çastit të Martin Prengës me dy shtetas të tjerë.

Dy autorët e dyshuar janë shpallur në kërkim.

Vazhdojnë veprimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorëve.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit