U dhunua nga tre të rinj/ Zbulohet sherri i KEBE-s, shau në Tik-Tok personazhin e njohur

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 01.07.2022, 20:38

Detaje të reja janë zbardhur nga sherri i regjistruar mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku disa të rinj dhunuan personazhin e njohur të rrjeteve sociale “KEBE”.

Mësohet se ai është dhunuar, pasi ka share Aleks Vishën, edhe ky një personazh i njohur në rrjete sociale.

KEB-ja e ka sharë Vishën teksa ka qenë në një video-live në TIK-TOK.

Ndërkohë policia i ka proceduar penalisht tre të rinjtë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit