“KEBJA” rrihet keq në mes të rrugës, grushta dhe shkelma fytyrës nga disa të rinj

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 01.07.2022, 15:55

Të gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale e njohin "Keben" i cili me videot e tij me "dissa" e gallata ka arritur të fitojë shumë ndjekës. Mbrëmjen e kaluar(sipas raportimeve të qytetarëve) "Kebja" është rrahur nga disa të rinj në mes të rrugës në Tiranë. Në videon që ka mbërritur në redaksinë tonë mund të shihni se si disa të rinj e rrahin me grushta e shkelma për motive që ende nuk dihen.

Ndërkohë vlen të thuhet se ende nuk dihet as identiteti i të rinjve që kanë dhunuar "Keben". Të gjithë e njohin "Keben" si problematik në rrjetet sociale dhe nuk dihet nëse kjo rrahje ka të bëjë me ndonjë nga sharjet apo "disset" që ai iu bën të tjerëve.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit