Lushnjarit i ikën bashkëjetuesja nga shtëpia: Prej 5 ditësh asnjë shenjë prej saj

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 01.07.2022, 13:40

Një burrë në Lushnje ka denoncuar në polici zhdukjen e bashkëjetueses së tij. Shtetasi me iniciale Sh.P ka njoftuar se është larguar nga banesa që prej datës 26.06.2022 dhe nuk është kthyer më, bashkëjetuesja e tij, shtetasja L. Sh., 49 vjeçe.

Njoftimi i policisë:

Në datën 30.06.2022, në Komisariatin e Policisë Lushnjë, ka bërë kallëzim shtetasi Sh. P., 59 vjeç, banues në Thanë, Lushnjë, se është larguar nga banesa që prej datës 26.06.2022 dhe nuk është kthyer më, bashkëjetuesja e tij, shtetasja L. Sh., 49 vjeçe. Po punohet për gjetjen e 49-vjeçares.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit