E rëndë në Fushë-Krujë! Familjarët gjejnë të riun të vdekur brenda në shtëpi

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 01.07.2022, 10:52

Një 37-vjeçar nga Fushë-Kruja është gjetur i pajetë brenda banesës së tij. Ka dyshime se shtetasi me iniciale D.S 37-vjeç është vetëhelmuar për arsye që ende nuk dihen.

Njoftimi i policisë:

Më datë 30.06.2022, rreth orës 23:30, në Fushë Krujë, është gjetur në banesë, dyshohet i vetëhelmuar, shtetasi D. S., 37 vjeç, i cili ka humbur jetën. Grupi hetimor vijon punën, me qëllim zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit