Vajza lë pa mend të rinjtë e Vorës, zhvishet nudo dhe ndërron rrobat para tyre si pa gjë të keq

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 30.06.2022, 20:13

Një ngjarje mjaft e çuditshme raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Vorë. Disa djem kanë mbetur pa fjalë nga skena me të cilën janë përballur në qytezën në të dalë të Tiranës. Një vajzë apo grua ka ndaluar para tyre në një stol dhe ka filluar të ndërohet si pa gjë të keq në mes të rrugës. Ajo zhvishet komplet nudo dhe më pas vishet përsëri, duke i lënë të shtangur të gjithë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit