Aksidentohen të tjerë turistë në Shqipëri, makina e shtetasve nga Çekia del nga rruga në Tamarë: Ka të plagosur!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 29.06.2022, 16:42

Të tjerë turistë janë aksidentuar së fundmi në Shqipëri. Mësohet se disa turistë çekë janë aksidentuar në Tamarë të Kelmendit.

Makina ka dalë nga rruga, ndërsa ende nuk dihet gjendja e turistëve çekë.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit