Arrestohet një person nga Shkupi, ishte arratisur nga Idrizova

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 29.06.2022, 11:35

Në rrugën Fustanska në Shkup, mbrëmë në ora 20:45, zyrtarë policorë nga Njësiti i Policisë për Intervenim në SPB Shkup kanë arrestuar F.I. (40) nga Shkupi, i cili me urdhër qendror kërkohej nga Burgu i Idrizovës, për shkak të arratisjes nga burgu.

Ministria e Brendshme njofton se personi është dorëzuar në burg për vuajtje të dënimit me burg.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit