Aksident i rëndë në Radishan të Shkupit, një i vdekur

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 27.06.2022, 10:27

Mbrëmë ka ndodhur një aksident i rëndë në qarkoren rreth Shkupit, në hyrjen e vendbanimit Radishani.

Në këtë aksident kanë marrë pjesë një veturë dhe motor. Informacionet e para janë se personi shoqërues në motor ka ndërruar jetë kurse personat tjerë në veturë dhe vozitësi i motorit janë dërguar për trajtim mjekësor në kompleksin e klinikave “Nënë Tereza” në Shkup.

Në vendin e ngjarjes ka pasur shumë mjete të Ndihmës së shpejtë dhe polcisë për të siguruar vendin dhe sigurinë e qytetarëve.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit