Tronditëse në Elbasan! 16-vjeçarja vret veten, familjarët e gjejnë të pajetë në shtëpi

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 26.06.2022, 18:19

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan. Sipas mediave në lagjen “Shënkoll” të qytetit një 16-vjeçare ka vrarë veten. Nga informacionet e deritanishme bëhet e ditur se kanë qenë familjarët ata që e kanë gjetur tē pajetë brenda në banesë. Ende nuk dihen rrethanat që e kanë shtyrë 16-vjeçaren drejt një akti të tillë dhe as identiteti i saj. Pritet njoftimi i policisë për më shumë detaje në lidhje me këtë ngjarje.

Vijon…

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit