Emigrantja shqiptare skandalizohet në Zvërnec: U fut tek banja e femrave, bëra sherr se s’lau as m*** e vet!

Shkruar nga: A Gjoni | Publikuar më: 23.06.2022, 21:38

Situata nga më të ndryshmet u ndodhin vajzave të cilat janë mësuar me një kulturë vetjake ndryshe, sidomos nëse kanë kohë që janë larguar nga Shqipëria.

Kështu një e re emigrante ka dëshmuar një skenë jo të hijshme që i ka ndodhur me një djalë, teksa ishte me pushime në Zvërnec të Vlorës.

Ajo ka rrëfyer për redaksinë e JOQ Albania se u përfshi në një konflikt verbal me një djalë i cili ishte futur para saj në banjën e femrave dhe nuk e kishte pastruar jashtëqitjen e tij. E reja ishte konfrontuar me të dhe përfundoi e ofenduar rëndë.

Emigrantja shkruan:

“Pershendetje, besoj qe eshte me rendesi ta publikoni ket njeri… u fut ne banjo te femrave dhe e la WC aq te piset. Isha pas tij dhe i thash, te lutem pastroje jashteqitjen tate qe e paske shpernda ne gjithe tualetin… ai me poshteroj perse i thash se keshtu nuk ben. Une mendoj se keta persona te tille duhet publikisht t‘ia terheqim verejtjen, qe mos te perseriten keto pislliqe… ndryshe nuk civilizohen. Vlora”

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit