Ministrja e Financave Delina Ibrahimaj ‘fërkohet’ me Tigrin në Kuvend

Shkruar nga: A Gjoni | Publikuar më: 23.06.2022, 18:15

Tejet të afërt janë parë me njëri-tjetrin sot në Kuvend Ministrja e Financave Delina Ibrahimaj dhe Zv/kryeministri Arben Ahmetaj.

Në mungesë të Ramës, dy ‘zogjtë’ kanë qëndruar pranë njëri-tjetrit duke shkëmbyer batuta. Duket se Tigri po i jep Delinës ndonjë këshillë profesioniste nga ato tijat në Financë, e kjo e fundit e ngazëllyer e prek në krah dhe në sup.

Fol e qesh, tigri me tigëreshën në Kuvend, por le të mos harrojmë që Ahmetaj i ka ja tre tigëresha që e prwsin në shtëpi të ndryshme… mbase edhe një më shumë do i kthehej në bela…

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit