Qytetari nuk i bindet policit, me veturë e tërheq për krahu (Video)

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 22.06.2022, 22:22

Në një video të publikuar në media shihet se si një vozitës nuk i është bindur urdhrit të Policisë së Kosovës.

Teksa polici i afrohet xhamit të veturës, vozitësi fillon ngasjen e për pak sa nuk e lëndon policin.

Në video shihet se si polici tërhiqet për krahu me veturë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Mitrovicë.

Polici pastaj fillon të vrapojë pas veturës, por vetura arrin të largohet.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit